استان البرز همواره شاهد افتخارآفريني‌هاي بي‌شماري در زمينه‌هاي مختلف بوده است و به همت جوانان خلاق و توانمند اين سرزمين حرف‌هايي براي گفتن داشته و دارد.

آشنایی بیشتر با بستنی نعمت

استان البرز همواره شاهد افتخارآفريني‌هاي بي‌شماري در زمينه‌هاي مختلف بوده است و به همت جوانان خلاق و توانمند اين سرزمين حرف‌هايي براي گفتن داشته و دارد ‌. جوانان خلاق و زبردستي که با بهره‌گيري از توانمندي‌هاي خود توانسته‌اند خدمات ارزنده‌اي را به صنعت و اشتغال و شهروندان ارائه بدهند .

يکي از برجسته ترین و موفق ترین  کارآفرينان البرزی شرکت ‌نعمت البرز ايرانيان است که به همت  بلند و تلاش های بی وقفه  <<  حاج داوود رضايي  >>  سالهاست که دراستان البرز فعاليت دارد و کمتر کسي را مي‌توان يافت که طعم دلپذير بستني نعمت را نچشيده باشد چرا که در هر گوشه و کنار شهر شعبه‌اي از بستني نعمت را مشاهده‌مي‌کنيد .

وامروز علاوه بر کلانشهرکرج در بيشتر استان‌هاي کشور عزيزمان ايران نيز بستني نعمت نام‌آشنايي است که مشتريان مخصوص به خود را دارد .

بستني، خوراکي مورد علاقه ميليون ها نفر است. چون مغذي، چرب، شيرين، بسيار خوشمزه، خوش ذائقه و حتي چشم‌نواز است. براي همين نوشتن درباره بستني و شناختن آن کار دلپذيري است .

بستني يک ماده خوراکي سلامت بخش و نسبتاً ارزان است. 70 گرم بستني (به عنوان يک وعده خوراکي متوسط) تقريبا 130 کيلوکالري انرژي توليد مي کند. بستني حاوي پروتئين، کلسيم، فسفر،  ويتامين A، ريبوفلاوين و تيامين است. ترکيب بستني بسته به بازار مصرف ممکن است خيلي تغيير کند که در بستنی نعمت برای هر ذائقه و سلیقه ای طعمی خاص و بی نظیر وجود دارد .

بيش از 120 شعبه بستني‌ نعمت، با مغازه‌هايی بزرگ در حاشيه جاده‌ها و خيابان‌هاي ايران، ‌از آبادان تا مشهد و از قزوين و کرج تا لاهيجان و درياکنار قرار گرفته و «به زودي جهانی  می شود .»

 

بستني نعمت اولين سوپر بستني زنجيره‌اي در کشور و داراي بيش از 120شعبه فعال در سراسر ايران است که  داراي گواهينامه ISO9001،2008 نشان مديريت کيفيت و داراي تيم کاملي از فروش‌، خدمات پس از فروش برند , بازرگاني‌، طراحي و بازرسي و  داراي کارشناسان و تيم مشاوره امکان‌ سنجي و بررسي نياز‌هاي شهر قبل از واگذاري شعبه است

ارسال کننده: بستنی نعمت
تعداد بازدید: 5176
عضویت در بانک اطلاعاتی بستنی نعمت
بستنی میوه ای نعمت